Keltoi 1994-2017

  Beltine 2017

  Tato akce se koná od 6.5. do 8.5. 2017 v Archeoparku Prášily na Šumavě a okolí při jakémkoliv počasí a je organizována kmenem Gabrétů a spolkem Keltoi. Akce je koncipována jako benefiční a výtěžek je určen na obnovu žhářem zničeného velkého domu.

  Tato akce bude mít festivalový charakter. V sobotu 6.5. od 10.00 hod. začne naučná a zážitková akce „Výukové programy“ spolku Keltoi zaměřené na řemesla Keltů. Účastník si zde vyzkouší řemesla jako ražbu mincí, výrobu placek, tesařství, atd...
  Vstupné na akci bude 70,- Kč a každý účastník obdrží absolventskou vizitku Archeoparku Prášily. Akce končí ve 13.00 hod. V odpoledních hodinách bude v archeoparku další program jako např. přednášky Gabrétů, hudba, irské tance, prodejní stánky, šermování. O půlnoci začne další akce nazvaná „Přijímací rituál Dominika Herejta do kmene Gabrétů.“
  Vstupné na tuto akci bude 15,- Kč. Každý, kdo se zúčastní rituálu nebo následující slavnosti obdrží zdarma absolventskou vizitku rituálu.
  Nedělní program začíná v 10.00 hod akcí „140. KELTHORN – Krajinou předků“.
  Vstupné na akci bude 70,- Kč. Účastník musí projít asi 2-3 km okruh, kde ho na několika stanovištích čeká několik otázek na téma „Starověk v Čechách i v Evropě“.
  V cíli na každého čeká absolventská vizitka Gabrétů a na ty nejúspěšnější malé ceny.
  Akce končí v 13.00 hod. Do odpoledního programu bude patřit hudba ( skupina Corchen), přednášky spolku Keltoi, irský tanec a výuka, prodejní stánky, posezení s organizátory, noční akce atd...
  Pondělní program již bude volný. Bude zde probíhat vzájemné obdivování vizitek, prodej nových vizitek jako např. osobka Votravixe, výročka Gabrétů a dalších. Bude zde možné koupit ještě nějaký ten suvenýr či občerstvit se.
  Akce bude ukončena ve 13.00 hodin. Veškeré otázky o akci či objednání ubytování, stravování či parkování (bude organizované) zodpoví GABRETIX – Slávek Honzík na tel. 737375831
  Na všechny návštěvníky se těší nejvyšší náčelník Gabrétů Slávek Honzík – Gabretix a náčelník Keltoi Vašek Horák

  A přijeďte si pro tuto vizitku vydanou pro tuto akci.

  A Prasily Keltove 2017 w2

  Více hledejte na Facebooku

  beltine 2017

  Děkujeme všem, kteří nás o prodlouženém víkendu navštívili a počasí nás také potěšilo, neboť vydrželo až do nedělního odpoledne, kdy napadalo velké množství vody a zbylo jen bláto. Děkuji všem, kteří přijeli pomoci s naší benefiční akcí a po odečtení nákladů jste nám na obnovu panského domu zničeného neznámým žhářem věnovali částku ve výši 3850 Kč. Děkujeme.

  Fotogalerie z akce:

  Beltine 6.-8.5....
  Beltine 6.-8.5....
  Beltine 6.-8.5....
  Beltine 6.-8.5....
  Beltine 6.-8.5....
  Beltine 6.-8.5....
  Beltine 6.-8.5....
  Beltine 6.-8.5....
  Beltine 6.-8.5....
  Beltine 6.-8.5....
  Beltine 6.-8.5....
  Beltine 6.-8.5....
  Beltine 6.-8.5....
  Beltine 6.-8.5....

  Dárci, sponzoři, dobrovolníci

  Líbí se vám naše činnost? Děkujeme za každou Vaši podporu. Podívejte se na informace pro sponzory a dárce, jsou zde. Pro dobrovolníky jsou info zde, děkujeme. Seznam dárců. Budete-li chtít přispět, můžete tak učinit na uvedená čísla účtů, děkujeme.

  Keltoi je členem

  exarc-logocas-logo