Keltoi 1994-2017

  Nabídka | Výukové programy

  Pro skupiny osob nabízíme výukové programy o keltský řemeslech, životě Keltů - nabídka platná pro rok 2016

  Pro školní kolektivy (4. - 9. třída) nabízíme výukový program z dějin našich předků - Keltů. Program je realizován v Archeoparku Prášily na Šumavě a v Archeoparku Isarno Letovice.

  Program je zhruba dvouhodinový a obsahuje: pečení placek, mletí mouky, rozdělávání ohně, povídání o zbraních, sekání dřeva keltskou sekerou, souboj dřevěnými meči, kvíz a další témata. Všechna řemesla si děti vyzkouší a výrobky si odvezou domů.
  Učitelé mají vstup zdarma.

  Začátky programů v 9:00 a ve 13:00 hodin nebo dle dohody.

  Cena je stanovena na 90,- kč na osobu, vše co si děti udělají si odvezou a mají možnost si zde zakoupit drobnosti s keltskou tematikou. Zájemce o podrobnosti, prosím volejte na tel. 602 340 991, Vašek Horák

  Výukové programy organizujeme již od roku 1996 a postupně jsme je realizovali v Keltské vesničce v Mladé Boleslavi, v expozici Templ v Mladé Boleslavi, v Informačním centru keltské kultury na zámku Nižbor, ve školách a nyní je organizujeme v Archeoparku Prášily.

  Fotogalerie výukových programů

   

            

      

   

        

   

   

   

   

   

   

  Doplňkový program v Prášilech a okolí:

  Vyjížďky na koních po okolí

  Botanická zahrada - zahrada se nachází v centru obce Prášily a vstup je volný, po dohodě je možné zajistit odborný výklad

  Dětské a sportovní hřiště - na okraji obce Prášily - Dětské hřiště obsahuje skluzavky, prolézačky, apod. Ve sportovní části máte možnost využít tenisový kurt, basketbal, apod.

  Ubytování, občerstvení - bufet, cukrárna - najdete vše v centru obce Prášily, 200 metrů od Archeoparku

  Bizoni - najdete je vedle botanické zahrady, vstup je volný

  Výlet na Prášilské jezero nebo na Poledník

   

   

  PLG_CONTENT_SHOWTAGS_TITLE Výukové programy

  Dárci, sponzoři, dobrovolníci

  Líbí se vám naše činnost? Děkujeme za každou Vaši podporu. Podívejte se na informace pro sponzory a dárce, jsou zde. Pro dobrovolníky jsou info zde, děkujeme. Seznam dárců. Budete-li chtít přispět, můžete tak učinit na uvedená čísla účtů, děkujeme.

  Keltoi je členem

  exarc-logocas-logo